Etkinlikler

6. ONLINE TOPLANTIMIZIN İKİNCİ BÖLÜMÜNDE KONUĞUMUZ PATARA KAZILARI BAŞKANI PROF. DR. HAVVA İŞKAN IŞIK ” 2020 PATARA YILI” DOLAYISIYLA BİLGİLENDİRMELERDE BULUNDU.
Toplantımızın ikinci bölümü Yönetim Kurulu Başkanımız İlhami Kaplan'ın açılış konuşmasıyla başladı. Konuğumuz Prof. Dr. Havva İşkan Işık " 2020 Patara Yılı" için Kültür ve Turizm Bakanı M. Nuri Ersoy'a şükranlarını sunarak yaptıkları çalışmaları bizlerle paylaştı. Ancak kent dinamikleri tarafından gerekli desteğin verilmemesini, fırsat kaybı olarak dile getirdi ve kent bilinci ile Patara kazılarına sahip çıkılması gerektiğini belirtti. Özverili çalışmaları için kendisi ve ekibine  teşekkür ve minnetlerimizi sunuyoruz.
KONYSİAD 6. ONLINE TOPLANTIMIZIN İLK BÖLÜMÜNÜ ÜYELER ARASI BİLGİ PAYLAŞIMI İLE TAMAMLADIK.
KONYSİAD 6.  Online toplantımızın ilk bölümüne Üyeler arası sohbetle başladık. Fahri Üyemiz Sn. Harun Erbey ekonomik değerlendirmelerde bulunurken, konusunda uzman Üyelerimizin de süreçle ilgili bilgilendirmeleri oldu.
KONYSİAD 5. ONLINE TOPLANTIMIZIN KONUĞU DOÇ. DR. ŞÜKRÜ ERDEM OLDU.
KONYSİAD  5. online toplantımızın açılışını Üyelerimiz arası bayramlaşmayla gerçekleştirdikten sonra, sözü Doç. Dr. Şükrü Erdem'e bıraktık. Pandemi dönemi ve sonrasının Antalya ekonomisine olası etkilerini anlatırken; bu süreçte bireysel olarak da aktif rol almamızın gereklerinden bahsetti. Bilgilendirmeleri için kendisine ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.
KONYSİAD TOPLANTI KONUĞUMUZU PSİKİYATRİST&PSİKOTERAPİST UZM. DR.SEVİM HACIARİFOĞLU TOLUNAY OLDU.
Konuğumuz bizlerle, Covid-19 un çocuk ve yetişkin psikolojisine etkilerini ve bununla baş etme yöntemlerinin nasıl olması gerektiğini paylaştı.
KONYSİAD ONLINE TOPLANTI KONUĞUMUZ KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI SN. SEMİH ESEN OLDU.
KONYSİAD toplantı konuğumuz Konyaaltı Belediye Başkanımız Sn. Semih Esen oldu. Yaşanan süreçte, Konyaaltı'nda alınan önlemleri anlatırken " Özellikle pazar yerlerinde örnek durumlar oluşturduk. Bu duruma özellikle Konyaaltı sakinlerinin çok olumlu destek vermesiyle uyum sağladık." diyerek; bir milyonun üzerinde maske dağıtıldığını ve bundan sora maskelerin evlerden çok, öncelikli ihtiyaç arz eden iş yerlerine dağıtılacağını belirtti. Katılımları ve bilgilendirmeleri için kendilerine teşekkür ediyoruz
KONYSİAD ONLINE TOPLANTIMIZIN KONUĞU İŞ PORTFÖY BAŞ EKONOMİSTİ SN. NİLÜFER SEZGİN OLDU.
Konyaaltı Sanayici ve İş İnsanları (KONYSİAD) online toplantımızın konuğu İş Portföy Baş Ekonomisti Sn. Nilüfer Sezgin oldu. Bizlerle mevcut süreç ve sonrası için ekonomik öngörülerini paylaştı. Katkıları için kendisine teşekkür ediyoruz.
KONYSİAD OLAĞAN TOPLANTIMIZI HOTEL SU’DA GERÇEKLEŞTİRDİK. MİLLİYET GAZETESİ EKONOMİ MÜDÜRÜ ŞÜKRÜ ANDAÇ VE TURKUVAZ MEDYA GAYRİMENKUL YAZARI YAVUZ KARAMAN KONUĞUMUZ OLDULAR.
Konyaaltı Sanayici İş İnsanları Derneği  (KONYSİAD) Olağan Toplantısında, konuk konuşmacılar Şükrü ANDAÇ ve Yavuz KARAMAN'ın yanı sıra; Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, Baksifed Yönetim Kurulu   Başkanı Abdullah Erdoğan, Yörsiad Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Ege de konuklar arasındaydı. Toplantıda Şükrü Andaç ( Milliyet Gazetesi Ekonomi Müdürü ) ve Yavuz Karaman (Turkuvaz Medya Gayrimenkul Yazarı ) 2020 yılı ekonomik beklentileri ve gayrimenkul sektöründeki son durumu değerlendirdiler.
KONYSİAD OLAĞAN TOPLANTIMIZIN KONUĞU SN. HAKAN TÜTÜNCÜ İLE KEPEZ’İN DÜNÜ VE BUGÜNÜNÜ KONUŞTUK.
Konyaaltı Sanayici ve  İş İnsanları Derneği  (KONYSİAD) Olağan Toplantımızda, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ağırladık. Toplantıda; Ak Parti   Konyaaltı  İlçe Başkanı Ramazan  Erçin, Antalya  Büyükşehir  Belediyesi Meclis Üyesi  Abdurrahman Yılmaz ve  Konyaaltı Meclis Üyesi Ruhi  Beşiktaş, Antiad  Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Yıldız, Vtv Genel Yayın Yönetmeni  Uğur  Törer de konuklar arasındaydı. Yönetim Kurulu Başkanımız İlhami Kaplan, “ Kepez, Aksu, Döşemealtı, Muratpaşa, Konyaaltı hiç farketmiyor. Söz konusu Antalya'mıza fayda sağlamaksa, bu noktada gerçekleşecek her şey bizi i..
HOTEL SU’DA 10. YIL GALA YEMEĞİMİZİ VE YILIN GİRİŞİMCİSİ ÖDÜL TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.
GECEMİZE KATILARAK BİZLERİ ONURLANDIRAN BAŞTA; ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUHİTTİN BÖCEK, KONYAALTI KAYMAKAMI SN. KAMİL KÖTEN, SAHİL GÜVENLİK EĞİTİM VE ÖĞRETİM KOMUTANI KIDEMLİ ALBAY  ÖMER ERSELCAN, KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI   SN.SEMİH ESEN, KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI SN. HAKAN TÜTÜNCÜ, BAKSİFED BAŞKANI SN. ABDULLAH ERDOĞAN, KONYAALTI JANDARMA KOMUTANI KIDEMLİ YÜZBAŞI SN. ÖZHAN NACAR, KONYAALTI EMNİYET   MÜDÜRÜ SN. İRFAN AĞLAMAZ, MURATPAŞA BELEDİYESİ BAŞKAN VEKİLİ SN. HÜSEYİN SARI, KONYAALTI BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI   SN. TUĞBA ERKE BOSTAN OLMAK ÜZERE TÜM ÜYELERİMİZE, ÜYE EŞLERİ..
2019 KONYSİAD YILIN GİRİŞİMCİSİ ÖDÜLÜNÜ TAKDİM ETTİK
TÜRKİYE’NİN 1. AVRUPA'NIN 2. BÜYÜK DÖNME DOLABINI KONYAALTI’NA KAZANDIRAN AKTUR LUNAPARK’A YILIN GİRİŞİMCİSİ ÖDÜLÜ VERİLDİK. AKTUR LUNAPARK YÖNETİM KURULU ÜYESİ EMİN ETKE ÖDÜLÜNÜ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SN. MUHİTTİN BÖCEK’İN ELİNDEN ALDI.