Etkinlikler

BİLİMSEL DANIŞMA KURULU ÜYESİ PROF. DR. ALPAY AZAP ( ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ENFEKSİYON VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ UZMANI) AŞILAR VE COVID-19 VE AŞILAR KONUSUNDA BİLGİLENDİRMELERDE BULUNDU.
Pro.Dr. Alpay Azap salgın süreciyle ilgili genel bir değerlendirme yaptıktan sonra, aşı çeşitleri hakkında da bilgilendirmelerde bulundu. Aşıların avantajlı ve dezavantajlı durumların dan bahsettikten sonra " En önce hangi aşıya ulaşırsanız onu olun, sağlayacağı fayda mutlaka olası zararından fazladır." dedi. En az aşılama kadar önemli bulduğu 5 önleme de vurgu yaptı. Maske-Mesafe-Temizlik-Ortamı havalandırma-Temas süresini kısa tutma  Vakit ayırıp toplantımıza katıldıkları ve bizleri bilgilendirdikleri için çok teşekkür ediyoruz.
“KONYSİAD- ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ BULUŞMALARI” TOPLANTI ZİNCİRİNİN SON KONUĞU İYİ PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ AV. HASAN SUBAŞI OLDU.
"KONYSİAD- Antalya Milletvekilleri Buluşmaları" toplantılarımızın 4. ve son konuğu, İYİ Parti Antalya Milletvekili Av. Hasan Subaşı oldu. Toplantı, Yönetim Kurulu Başkanımız İlhami Kaplan'ın açılış konuşması ile başladı. Devamında, İYİ Parti Antalya Milletvekili Av. Hasan Subaşı  hukuk, ekonomi, şehrimiz ve ülkemize dair düşüncelerini bizlerle paylaştı, sorularımıza samimiyetle cevap verdi. Katılımları ve bilgilendirmeleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.
“KONYSİAD-ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ BULUŞMALARI” BAŞLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİYOR OLDUĞUMUZ TOPLANTILARIMIZIN 3. KONUĞU MHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ SN. ABDURRAHMAN BAŞKAN OLDU.
"KONYSİAD- Antalya Milletvekilleri Buluşmaları" toplantılarımızın 3. konuğu MHP Antalya Milletvekili Sn. Abdurrahman Başkan oldu. Toplantı, Yönetim Kurulu Başkanımız İlhami Kaplan'ın açılış konuşması ile başladı. İlhami Kaplan Ulu Önder Atatürk'ü saygıyla yad ettikten sonra sözü konuğumuza bıraktı. MHP Antalya Milletvekili Sn. Abdurrahman Başkan  dış politika, ekonomi, şehrimiz ve ülkemize dair düşüncelerini bizlerle paylaştı, sorularımıza samimiyetle cevap verdi. Katılımları ve bilgilendirmeleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.  ..
KONYSİAD-ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ BULUŞMALARINDA 2. KONUĞUMUZ CHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ SN. ÇETİN OSMAN BUDAK OLDU.
Toplantımız Yönetim Kurulu Başkanımız İlhami Kaplan'ın açılış konuşmasıyla başladı. İlhami Kaplan İzmir depremine dair düşünceleri, taziye ve geçmiş olsun mesajları sonrası sözü konuğumuza bıraktı. Konuğumuz CHP Antalya Milletvekili Sn. Çetin Osman Budak ekonomi, vergi sistemi, dış politika, şehrimiz ve ülkemize dair pek çok konuda görüş ve bilgilerini üyelerimizle paylaştı. Sorulan sorulara samimiyetle verdikleri cevaplar için ve bizlere vakit ayırdıkları için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.
KONYSİAD-ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ BULUŞMALARI BAŞLADI. İLK KONUĞUMUZ AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ AV. MUSTAFA KÖSE OLDU.
KONYAALTI SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ " KONYSİAD-ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ BULUŞMALARI " BAŞLIĞINDA 4 PARTİNİN ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ İLE İLK BULUŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ. Konyaaltı Sanayici ve İş İnsanları Derneği(KONYSİAD) ilk buluşmayı Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse ile gerçekleştirdi. KONYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı açılış konuşmasında, Milletvekillerinin yaptıkları davete olumlu ve samimi yaklaşımlarına teşekkür etti ve özellikle Konyaaltı bölgesine dair gözlem ve beklentilerini belirtti. Cumhuriyetimizin 97. yılını kutladıktan sonra, sözü Mustafa Köse'ye bıraktı. M..
6. ONLINE TOPLANTIMIZIN İKİNCİ BÖLÜMÜNDE KONUĞUMUZ PATARA KAZILARI BAŞKANI PROF. DR. HAVVA İŞKAN IŞIK ” 2020 PATARA YILI” DOLAYISIYLA BİLGİLENDİRMELERDE BULUNDU.
Toplantımızın ikinci bölümü Yönetim Kurulu Başkanımız İlhami Kaplan'ın açılış konuşmasıyla başladı. Konuğumuz Prof. Dr. Havva İşkan Işık " 2020 Patara Yılı" için Kültür ve Turizm Bakanı M. Nuri Ersoy'a şükranlarını sunarak yaptıkları çalışmaları bizlerle paylaştı. Ancak kent dinamikleri tarafından gerekli desteğin verilmemesini, fırsat kaybı olarak dile getirdi ve kent bilinci ile Patara kazılarına sahip çıkılması gerektiğini belirtti. Özverili çalışmaları için kendisi ve ekibine  teşekkür ve minnetlerimizi sunuyoruz.
KONYSİAD 6. ONLINE TOPLANTIMIZIN İLK BÖLÜMÜNÜ ÜYELER ARASI BİLGİ PAYLAŞIMI İLE TAMAMLADIK.
KONYSİAD 6.  Online toplantımızın ilk bölümüne Üyeler arası sohbetle başladık. Fahri Üyemiz Sn. Harun Erbey ekonomik değerlendirmelerde bulunurken, konusunda uzman Üyelerimizin de süreçle ilgili bilgilendirmeleri oldu.
KONYSİAD 5. ONLINE TOPLANTIMIZIN KONUĞU DOÇ. DR. ŞÜKRÜ ERDEM OLDU.
KONYSİAD  5. online toplantımızın açılışını Üyelerimiz arası bayramlaşmayla gerçekleştirdikten sonra, sözü Doç. Dr. Şükrü Erdem'e bıraktık. Pandemi dönemi ve sonrasının Antalya ekonomisine olası etkilerini anlatırken; bu süreçte bireysel olarak da aktif rol almamızın gereklerinden bahsetti. Bilgilendirmeleri için kendisine ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.
KONYSİAD TOPLANTI KONUĞUMUZU PSİKİYATRİST&PSİKOTERAPİST UZM. DR.SEVİM HACIARİFOĞLU TOLUNAY OLDU.
Konuğumuz bizlerle, Covid-19 un çocuk ve yetişkin psikolojisine etkilerini ve bununla baş etme yöntemlerinin nasıl olması gerektiğini paylaştı.
KONYSİAD ONLINE TOPLANTI KONUĞUMUZ KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI SN. SEMİH ESEN OLDU.
KONYSİAD toplantı konuğumuz Konyaaltı Belediye Başkanımız Sn. Semih Esen oldu. Yaşanan süreçte, Konyaaltı'nda alınan önlemleri anlatırken " Özellikle pazar yerlerinde örnek durumlar oluşturduk. Bu duruma özellikle Konyaaltı sakinlerinin çok olumlu destek vermesiyle uyum sağladık." diyerek; bir milyonun üzerinde maske dağıtıldığını ve bundan sora maskelerin evlerden çok, öncelikli ihtiyaç arz eden iş yerlerine dağıtılacağını belirtti. Katılımları ve bilgilendirmeleri için kendilerine teşekkür ediyoruz